www.AukceSance.cz

Aukční katalog online
Vstup do aukce on-line
(kompletní aukční nabídka)

Aukční katalog ke stažení
Jak se aukce zúčastnit

Více informací o Projektu Šance
a českých „dětech ulice“

JELENOVI

Když je celá rodina nadaná, tvoří celá rodina. Jelenovým to můžeme dosvědčit. Otce – náčelníka :) Oldřicha a jeho ikonické mistrovství sledujeme řadu let, svými dokonalými litografiemi bere dech každému, kdo se s nimi setká. Paní Veronika je akademická malířka a restaurátorka. Kvalitní řemeslný základ prozrazují její znamenité akvarely, kresby a olejomalby portrétů i kopie starých děl – jsou to obdivuhodná díla. Zda se dcera Františka pomamila nebo potatila, nepoznáme, ale nenápadně a samostatně na tvorbu rodičů navazuje, až se člověk bojí tu křehkou jemnost vyrušit. Jedinečná možnost pořídit si tři Jelenovy v kompletu, ta je unikátní právě v této aukci.

Díla v aukci:

Sance
KONTAKT: Projekt Šance, Ve Smečkách 28, 110 00 Praha 1, IČ: 65995767
Pavel Kozler, asistent, mobil: 721 270 250, info@projektsance.cz