www.AukceSance.cz

Aukční katalog online
Vstup do aukce on-line
(kompletní aukční nabídka)

Aukční katalog ke stažení
Jak se aukce zúčastnit

Více informací o Projektu Šance
a českých „dětech ulice“

LUCIE MÖSR

Myslíte si, že výtvarné umění musí být jen litografie, grafiky, akvarely, oleje, malby akrylem, koláže, fotografie, plastiky, sochy, keramika, šperky…? S Lucií Mösr se vás letos pokusíme přesvědčit, že uměním může být i bioaktivní rostlinné terárium neboli mechárium. Pro ty, kteří se pěstování rostlin bojí, doplňujeme, že domácí skleníček s uzavřeným ekosystémem nepotřebuje pravidelnou zálivku a větrání si vyžádá pouze tehdy, když se na více dnů objeví tropické teploty. Rostlinky budou samozřejmě růst (umělecky a pomalu) a občas je vhodné je zastřihnout nebo odstranit nevzhledný lísteček. Toto terárium zaručeně neobsahuje žádná zvířátka :-).

Díla v aukci:

Sance
KONTAKT: Projekt Šance, Ve Smečkách 28, 110 00 Praha 1, IČ: 65995767
Pavel Kozler, asistent, mobil: 721 270 250, info@projektsance.cz